Банки, Платежные системы

Ощадбанк приступив до емісії безконтактних карток з технологією MasterCard® PayPassTM

Ощадбанк29 ноября 20130115

Ощадбанк приступив до емісії безконтактних карток з технологією MasterCard® PayPassTM

Ощадбанк розпочав емісію платіжних карток із інноваційної безконтактною технологією MasterCard PayPass. Перші картки за технологію PayPass випускаються Ощадбанком на платформі преміальних платіжних карток MasterCard Gold SELECTIVE.

Чип-модуль PayPass - це революційний платіжний інструмент від MasterCard, який дозволяє здійснювати оплату безконтактно і миттєво, і для цього не потрібно додаткових дій із прокатуванням карти через платіжний термінал. Безконтактна технологія PayPass може надати засіб оплати не лише класичною банківською карткою, але й міні-картками, стікерами або просто звичайними предметами, такими як годинники, брелоки тощо, в яких вмонтований чип модуль PayPass. Для здійснення оплати достатньо піднести таку картку або інший предмет з PayPass на відстань 1-2 сантиметри від терміналу, що обладнаний зчитувачем PayPass та здійснити оплату. Швидкість обслуговування за безконтактними картками просто вражає – вона на 40% вища за оплату звичайною карткою. Крім того, при проведенні оплати безконтактну картку можна не виймати із гаманця, чеки підписувати не потрібно, а покупки до 100 гривень чеку не вимагають введення пін-коду.

Безконтактні технології платіжних карток підтримуються самими високими стандартами безпеки та захисту даних карток та розрахунків, таким чином платіжні операції за безконтактною карткою максимально захищені.

Вихід нового карткового продукту від Ощадбанку співпав із проведенням акційного заходу «PayPass & Armin Only Intense», що наразі проводиться міжнародною платіжної системою MasterCard в Україні. Таким чином, держателі карток MasterCard Gold SELECTIVE з PayPass від Ощадбанку можуть не лише оформити в банку самий сучасний платіжний інструмент для розрахунків, але й виграти квитки на фестиваль електронної музики Armin Only Intense, який відбудеться 28 грудня 2013 року в Києві.

«Ми знаємо, що наші клієнти чекають від нас високотехнологічних якісних сервісів і продуктів. Саме тому стратегія роздрібного розвитку банку спрямована на постійне розширення і удосконалення спектру банківських послуг. Безперечно, наші клієнти, для яких особливе значення мають якість і швидкість надання сервісу, гідно оцінять переваги безконтактних карток з технологією MasterCard PayPass», - повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Картки MasterCard Gold SELECTIVE із технологією PayPass підтримуються по всьому світу у понад 1,2 мільйона торгових майданчиків, зокрема торгівлі та сервісу по Україні.

«PayPass сьогодні поступово стає стандартом у 5 тисячах підприємств в багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні. При цьому безконтактний функціонал стає невід’ємною частиною як преміальних, так і масових продуктів, адже переваги, які надають безконтактні платежі, важливі для всіх споживачів», - відзначила Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні.

Теги: Ощадбанк, банк, paypass, mastercard

 

Популярное 

Популярное

Мы в соцсетях 

Мы в соцсетях

Курсы валют 

Курсы валют

Google+