Банки

Ощадбанк запровадив Mobile-банкінг "Ощад 24/7"

Ощадбанк18 ноября 20130208

Ощадбанк запровадив Mobile-банкінг "Ощад 24/7"

З середини листопада перелік дистанційних каналів обслуговування клієнтів Ощадбанку поповнився сучасним багатофункціональним сервісом Mobile-банкінг «Ощад 24/7», який дає змогу керувати власними рахунками за допомогою мобільного телефону з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.

Mobile-банкінг «Ощад 24/7» розроблений для смартфонів із операційною системою iOS (iPhone) та мобільних телефонів, що підтримують програмне забезпечення на базі Java. Незабаром сервіс стане доступним для власників телефонів з операційними системами Android та WindowsPhone.

«Завдяки новому сучасному рішенню клієнти Ощадбанку безпосередньо з власного мобільного телефону зможуть контролювати стан своїх рахунків, миттєво переказувати кошти на картки будь-якого банку України, здійснювати платежі, блокувати та розблоковувати картку або встановлювати ліміти на користування нею. Ми і надалі будемо приділяти максимум уваги розширенню функціональності дистанційних каналів обслуговування клієнтів», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Завантажити Mobile-банкінг «Ощад 24/7» можливо за посиланням http://www.oschadnybank.com/ua/private/mobile/.

Теги: Ощадбанк, банк, Ощад 24/7, android, ioc, mobile-банкинг

 

Популярное 

Популярное

Мы в соцсетях 

Мы в соцсетях

Курсы валют 

Курсы валют

Google+