Банки

Ощадбанк модернізував послугу грошових переказів „Швидка копійка”

Ощадбанк25 сентября 20130159

Ощадбанк модернізував послугу грошових переказів „Швидка копійка”

Постійне вдосконалення Ощадбанком власної системи грошових переказів „Швидка копійка” робить її однією з найбільш привабливих і вигідних на ринку.

Нещодавно клієнти Ощадбанку отримали змогу користуватися додатковим безкоштовним сервісом з SMS-інформування при здійсненні переказів у національній валюті по території України за допомогою системи «Швидка копійка». Якщо клієнт - платник переказу бажає скористатися цією послугою, він повідомляє касиру номери стільникових телефонів отримувача та свій особистий. Через декілька секунд після відправлення переказу отримувач одержує SMS-повідомлення про контрольний номер та суму переказу. Платник, у свою чергу, після отримання переказу отримувачем за декілька секунд отримує SMS-повідомлення з інформацією про отримання переказу (датою, часом та місцем отримання).

„Послуга грошових переказів «Швидка копійка» стає дедалі більш затребуваною серед наших клієнтів. Вони оцінили переконливі переваги «Швидкої копійки» - привабливі тарифи, які на сьогодні є одними з найнижчих на ринку грошових переказів, безпеку та швидкість, адже переказ здійснюється за лічені секунди. До того ж, мережа «Швидкої копійки» є набагато розгалуженішою порівняно з пунктами грошових переказів інших банків. Новий сервіс SMS-контролювання за здійсненням переказу покликаний зробити обслуговування наших клієнтів ще більш комфортним і зручним”, - зазначив заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Олександр Нестеренко.

Теги: Ощадбанк, банк

 

Популярное 

Популярное

Мы в соцсетях 

Мы в соцсетях

Курсы валют 

Курсы валют

Google+